درباره ما

چای هایکا در سال 1395 فعالیت خود را با هدف ارائه بهترین و خالص‌ترین چای سیلان آغاز نمود. استراتژی و محوریت اصلی کلیه فرآیندها و اقدامات این مجموعه همواره ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات و خدمات، به منظور جلب رضایت مصرف‌کنندگان نهایی بوده است. در راستاس همین استراتژی، این محصول در سال 1394 جهت تامین مستقیم و نظارت بر کلیه فرآیندهای تولید، فرآوری و بسته‌بندی چای به تاسیس شرکت MOJDEH(pvt)Ltd در کشور سریلانکا با استقرار تیم حرفه‌ای و تخصصی اقدام نموده است. هم‌چنین محصولات چای هایکا دارا استانداردهای بین‌المللی حلال و 22000، 9001، HACCP/ISO10004 در زمینه مواد غذایی مدیریت کیفیت و رضایت مشتری است.

ماموریت

ارائه انواع محصولات چایی، دم نوش، قهوه و زعفران با کیفیت بالا که تا حد امکان بیشترین ذائقه مصرف کنندگان را پوشش داده و به ایجاد وفاداری عاطفی، احساسی در ذهن مشتری منجر شود.

چشم انداز

هایکا مسیر آینده کیفیت و تمایز را رهبری خواهد نمود و سطح زندگی را با متنوع ترین کالاها و با کیفیت ترین محصولات توسعه خواهد بخشید. از طریق تعهد به کیفیت،خلاقیت،ابتکار پیوسته و احترام به محیط زیست ما با افزودن بر انتظارتمان تلاش نموده و پاداش ما لبخند مشتریان خواهد بود. ما هدف های چالش بر انگیز را با به کارگیری اشتیاق و استعداد مردمی که باور دارند همواره یک راه (محصول،طعم) بهتر وجود دارد را محقق خواهیم نمود.

چای هایکا دستچینی از بهترین مزارع سیلان